تیکا باور داره اشتیاق یادگیری برای یادگیری کافیه

وقتی تو مسیر انجام کاری احساس سرخوردگی و شکست میکنیم و وقتی ناملایمات ما رو به عقب میرونن معمولا یا فکر میکنیم شرایط برای یادگیری ما مهیا نیست و باید موکولش کنیم به یه وقت دیگه.

یه وقت دیگه که هیچ وقت نمیرسه و فقط باعث میشه که یه احساس حسرت  از کارهای نکرده رو با خودمون داشته باشیم و یا روی خودمون یه برچسبی میزنیم که “من نمیتونم این کارو انجام بدم”.

تمام اینها یه چرخه معیوبه که مدام تقویت میشه و برای همینه که توی هر مرحله از زندگیمون حسرتهایی داریم که شوق انجام کارهای جدید رو ازمون میگیره و دوباره چون کارهایی که میخوایمو انجام نمیدیم این حسرتها بیشتر و قویتر میشن. تیکا برای کمک کردن به همین عقب رفتنا و پا پس کشیدناس.

تیکا باور داره اشتیاق یادگیری برای یادگیری کافیه.

تیکا بهترین شیوه آموزش زبان انگلیسی
یادگیری زبان انگلیسی با تیکا

با تیکا بیشتر بخواهید و بیشتر یاد بگیرید

برای یادگرفتن چیزی فقط باید شیوه درستش رو پیدا کنیم هیچ ویژگی و قانونی وجود نداره که باعث بشه یادگیری خیلی جادویی اتفاق بیفته. سیستم یادگیری برای آدمای مختلف متفاوت عمل میکنه و هیچ محدودیتی نداره.

 

تیکامجموع همه این روشهارو تو خودش داره و نمیذاره شما پا پس بکشید

برای آدماییکه حافظه قوی ندارن نمیتونن تمرکز کنن یا هرچیز دیگه ای شیوه های منحصر به فرد یادگیری وجود داره.

تیکامجموع همه این روشهارو تو خودش داره و نمیذاره شما پا پس بکشید. بیاید درباره مشکلایی که تابحال توی یادگیری زبان تجربه کردید صحبت کنیم. چه چیزایی باعث شده زبان یادگرفتن براتون سخت بشه؟ چه روشاییو تجربه کردین و چرا جواب نگرفتین؟ توی یادگیری زبان سخت ترین بخش کجاست؟ درباره سرخوردگیاتون با تیکا حرف بزنین و تیکا اون سرخوردگی ها  رو تبدیل میکنه به نقطه ای که شما میتونین یاد بگیرید بهتر از قبل و قویتر از همیشه.

با آیدی تلگرام زیر میتوانید با تیکا حرف بزنید.

@tikkaaCenter1

https://t.me/tikkaaCenter1

و یا سئوالهاتون و انتقاد هاتون را با ما به اشتراک بگذارید

پشتیبانی تیکا

علاقمند به یادگیری و یاد دادن ...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Sliding Sidebar